Сьогодні практично неможливо уявити життя звичайної людини без різноманітних гаджетів, які мають вихід в Інтернет. ПК, ноутбук, планшет і смартфон, постійно підключені до Мережі давно стали незамінними як в особистому житті, так і на роботі. Однак постійно зростаючий потік трафіку несе в собі не тільки радість спілкування і пошук нової інформації, але і серйозні загрози: паролі від пошти і соц.мереж, номери банківських карт, особисті дані користувачів та їх дітей давно стали ласим шматочком для злочинців, які збирають цю інформацію в злочинних цілях.

 

Завантажити ESET NOD32 Безкоштовно з ключем

Тим не менш, незважаючи на стрімке зростання потенційних мережевих загроз, в мережі Інтернет відсутня єдина система контролю і фільтрації контенту. Як результат – поява нових видів вірусів і шпигунського програмного забезпечення. Користувачі все рідше можуть розраховувати на безпеку введених особистих даних або номери банківських карток. При повторній верифікації вони зберігаються в системі, що призводить до формування у суспільстві теорії про сумнівну захисту персональної інформації. Виникає питання: як убезпечити себе від злому, хакерської атаки, забезпечивши максимальний рівень конфіденційності?

При переході на сумнівні веб-ресурси ми можемо ігнорувати потенційну небезпеку або ж її не розпізнати. Це зрозуміло у випадках, коли на ПК встановлена програма – антивірус, яка попереджає вас про загрозу і необхідності видалити вірус або покинути сайт, заблокувавши доступ до нього. Антивірус в активному режимі допомагає захистити свого клієнта від наслідків, які тягнуть експлойти, скрипт-атаки, програми-викрадачі або різні шпигунські файли.

ESET NOD32 – вибір редакції

Існує безліч антивірусних рішень, адаптованих під різні завдання, проте адміністрація порталу після декількох місяців тестування різних продуктів зупинила свій вибір на рішенні ESET NOD32, про який ми зараз поговоримо більш докладно. Почати користуватися пакетом ESET NOD32 дуже просто. Досить завантажити його з офіційного сайту виробника.

Завантажити ESET NOD32 безкоштовно

Важливо зазначити, що користувачу доступна безкоштовна 30 денна версія продукту, в процесі використання якого, можна познайомитися з інтерфейсом та оцінити всі переваги комплексного захисту від ESET.

Після установки антивірусного пакету ваша система включає багаторівневу захист в наступних напрямках:

  • Протикрадій і шпигунські програми;
  • Онлайн-банкінг та електронна комерція;
  • Хакерські зломи;
  • Персональні дані та збережені паролі в браузерах.

Здавалося б усе дуже просто. Ви за розумні гроші купуєте ліцензійний продукт і отримуєте найважливіше – безпека при роботі в мережі Інтернет. Проте у нашу редакцію постійно приходять повідомлення типу «чи можна довіряти піратським сайтам оновлень для ESET» і «які сайти з ключами для ESET найнадійніші». Відповідаємо відразу: завантажуючи ключі для активації ESET з сумнівних сайтів і форумів Ви піддаєте себе і своїх близьких постійного ризику. Подумайте самі: навіщо комусь на постійній основі безкоштовно викладати ключі для оновлення антивіруса? На наш погляд, подібні сервіси переслідують дві мети: або вони заробляють на розміщеної реклами, і в цьому випадку їм важливий тільки захід користувача на їх сайт, вони не стежать за актуальністю баз та їх повнотою – адже свої гроші від рекламодавців вони вже отримали або, що найстрашніше, ці сайти навмисно пропонують користувачам завантажити вірусний файл під виглядом ключа для активації ESET NOD32.

Завантаживши файл, користувач здійснює його установку, після чого зловмисники можуть отримати доступ до всієї інформації, що зберігається на зараженому пристрої. Підводячи підсумки всього вищесказаного, ми ще раз повертаємося до думки, що безпека в Інтернеті не те, на чому можна економити.

Замість висновку

Окремо варто згадати дуже приємну фішку ESET. Щоб вигідно відрізнятися від конкурентів, компанія розробила новий підхід для покращення сервісного обслуговування – «Гарантія антивірусного захисту» . Мета проекту полягає в наданні гарантії всім ліцензійним користувачам у разі мережевого зараження. Якщо це відбувається (при дотриманні правил безпеки), компанія повертає гроші у розмірі річної ліцензії. Активація ESET NOD32 стає більш вигідною. В результаті вдається залучити більше клієнтів, які поступово будуть відмовлятися від піратського контенту.

Також для читачів порталу Eset дає дуже приємний бонус – спеціальний дистрибутив антивіруса ESET NOD32, який доступний за посиланням на сайті виробника.

Завантажити ESET NOD32 безкоштовно

Використовуючи даний дистрибутив, ви отримуєте легальний і ліцензійний ключ для Антивіруса ESET NOD32. Вказаний ключ можна використовувати для всіх версій Антивіруса для Windows систем і для Android версії. Максимальна кількість захищених пристроїв не більше 5. Ключ не буде заблокований в рамках боротьби з піратством, ті персонально Ваш. Це надійний і безпечний спосіб отримання ключів, на відміну від використання програми TNod або пошуку ключів для НОД 32 на піратських сайтах. Єдине обмеження – строк дії 30 днів, після закінчення яких можливо згенерувати новий ключ.

Компанія ESET не несе відповідальність за роботу піратських версій, і неліцензійних ключів для НОД 32, тому вся відповідальність покладається на самого користувача. Використовуючи ліцензійні ключі nod32, користувачі отримують не тільки комплексний захист ПК або гаджета, але і можливість отримати технічну підтримку або професійну консультацію у фахівців компанії ESET. На сьогоднішній день це єдиний перевірений спосіб протистояти хакерської активності і захистити від неї себе і своїх близьких.

Джерело: http://miranda.org.ua/