Дизайн програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Sweet Home 3D – програма для дизайну приміщень, проектування інтер’єрів. Для роботи програми не потрібні спеціальні знання і уміння, інтерфейс досить простий і інтуїтивний.

Можливості програми

Всі об’єкти, і меблі, і деталі кімнат (стіни, двері, вікна) легко розподіляються на робочій поверхні. Програма дозволяє легко створювати плани квартир і приміщень. Просто додайте стіни, меблі, двері, вікна і потім подивіться в 3D як це буде виглядати. На основі плану вашого будинку ви легко можете накреслити стіни кімнат вашого будинку, а після перетягувати на створений план меблі з каталога програми. Каталог упорядкований по категоріям, також можна додавати нові моделі, скачані з сайту розробників. Посилання внизу статті.

Можливості мінімум – це перестановка меблів, всього пару простих комбінацій миші – і обрана меблі для приміщення готова. Можливості максимум – це віртуальне будівництво нового приміщення, кімнати або цілого будинку. Звичайно часу витратите більше, але і результат не змусить себе довго чекати.

Загалом, якщо ви шукали легку програму для дизайну приміщень, то Sweet Home 3D це те, що вам потрібно. Простота інтерфейсу і роботи, не залишить вас байдужим і ви з легкістю і в лічені хвилини зможете створити майбутній дизайн вашого приміщення. Програма розрахована в основному на тих, кому необхідно швидко і безкоштовно відтворити трьох мірну планування квартири, створити дизайн інтер’єру, не володіючи спеціальними навичками роботи в складних дизайнерських програмах.

Моделі, розробка і завантажити готові

Для створення своєї моделі ви можете використовувати будь-які програми, які вміють працювати з файлами у форматі OBJ, DAE / Collada або 3DS, наприклад, безкоштовні програми Art of Illusion або Blender.

Завантажити 3D моделі інтер’єру

Завантажити всі моделі в одному архіві (130 МБ).

Невеликий відео урок з малювання кімнати і розстановці в ній меблів:

Розмір: 41 МБ
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Sweet Home 3D

Дзеркало Sweet Home 3D


03.09.2017


Дизайн програми


1

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Collagerator – легка програма для створення колажів

Colorer – підбір кольору шрифту і фону

AstronDesign – як розставити меблі в квартирі

OK_Calendar – програма для створення календарів
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист