Система

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Диспетчер Додатків (Task Killer) – безкоштовний додаток для управління існуючими сервісами, службами і процесами на пристроях під управлінням системи Android.

Часто, повільна робота смартфона або планшета може бути зумовлена дуже великою кількістю що працюють у фоновому режимі додатків. Для таких випадків стане в нагоді цей додаток, за допомогою якого ви в пару кліків зможете відключити всі процеси в системі, тим самим звільнивши системні ресурси і подовживши час автономної роботи пристрою.

Відкривши додаток, всі працюючі на фоні вже відзначені галочками, і вам залишиться натиснути кнопку “Завершити вибране” для завершення всі процесів, ви також можете зняти галочки біля процесів, які зупиняти не потрібно.

Диспетчер завдань

  • Завершити вибрані програми – ви можете вибрати запущені програми та завершити їх роботу в один клік.
  • Авто завершення – завершити роботу додатків автоматично для запобігання запуску додатків після завершення їх роботи. Завжди зберігає ваш телефон у відмінному робочому стані.
  • Список винятку – додайте або видаліть програми зі списку виключення для відбору потрібних додатків.
  • Стан пам’яті – показує кількість використаної пам’яті, а також показує кількість пам’яті, що використовується кожним окремим додатком, це допомагає вам зрозуміти, які з додатків використовують найбільшу кількість оперативної пам’яті.

В налаштуваннях «Автоматичне завершення» не зовсім зручно реалізований механізм виставлення часу, з першого разу не зовсім зрозуміло, що потрібно провести пальцем по хвилинах і секундах, для виставлення необхідного інтервалу, хоча.. може це мій планшет подглючівает, або руки не з того місця ростуть.

Розмір: 1,13 МБ
Інтерфейс: Російський
Платформа: Android

Встановити Диспетчер Додатків


27.05.2017


Система


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Remote Control Collection – віддалене управління комп’ютером

GO Speed – очистити пам’ять на Андроїді

Wakelock Detector – знижуємо швидкість розряду батареї

Архіватор WinRAR для Android
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист