Слідом за моделлю spark 8 pro компанія tecno представила ще більш доступний смартфон spark go 2022. Новинка працює на полегшеній версії android, оснащена акб підвищеної ємності і виконана в оригінальному дизайні з великим модулем камери, що підтримує портретний режим зйомки.

6,52-дюймовий ips-дисплей гаджета має роздільну здатність hd + при частоті оновлення 60 гц і опитування сенсора 120 гц. За продуктивність відповідає чотирьохядерний процесор, модель якого компанія не уточнює (імовірно мова про mediatek helio a22). Новинка випускається в єдиній конфігурації пам’яті 2/32 гб. Обсяг вбудованого накопичувача можна збільшити за допомогою карти microsd.

За можливості зйомки гаджета відповідає 13-мегапіксельна камера з програмним б’ютіфікатором і різними фільтрами для портретної фотографії. У каплевидному вирізі на дисплеї розмістилася фронталка з датчиком на 8 мп. Смартфон також здатний записувати відео в дозволі full hd. Для розблокування апарату передбачений сканер відбитків пальців на задній кришці.

Новинка працює під управлінням ос android 11 (go edition) і оснащена портом micro-usb, модулем wi-fi, а також класичним роз’ємом для навушників. Ємність акумулятора смартфона – 5000 маг, товщина корпусу — 9 мм, вага — 199 грамів. Tecno spark go 2022 вже надійшов у продаж в індії в бірюзовому і синьому корпусах за ціною $100.