Деякий час тому ми повідомляли вам про те, що незабаром в telegram дасть нам можливість знати, хто з учасників групи бачив наші повідомлення, а тепер це і кілька інших нововведень стали доступні користувачам ios і android версій месенджера.

Почнемо по порядку.

перелік прочитали повідомлення в невеликих групах

Тепер повідомлення в групі після першого їх прочитання позначаються міткою» прочитано ” і в невеликих групах ми можемо дізнатися, хто саме з учасників прочитав відправлене нами повідомлення.

Відомості про те, хто прочитав повідомлення, зберігаються в месенджері 7 днів після його відправки. Інформацію про те, які повідомлення ви читали не буде ніде зберігатися.

запис трансляцій і відеочатів

Тепер у адміністраторів спільнот з’явилася можливість запису не тільки звуку, але і відео з трансляцій, а також поділитися цим записом з передплатниками, які не змогли подивитися прямий ефір.

Можна записувати відео зі звуком або один звук. Запис відео підтримується як у вертикальному, так і в горизонтальному форматах. Записані трансляції зберігаються в чат “вибране”.

кольорові теми для особистих чатів

Нинішнє оновлення принесло нам також можливість задавати різні колірні теми для різних особистих чатів. Для цього передбачено вісім тем з кольоровими градієнтними заливками для блоків повідомлень і різнокольоровими анімованими фонами з унікальними тематичними візерунками

Задана вами тема встановлюється відразу для обох учасників чату і стає видно на всіх пристроях. Кожна тема має денну і нічну версії.

Задати тему можна зайшовши в чат і натиснувши на кнопку меню у вигляді три крапки, а потім у меню вибрати пункт «змінити кольори». Ваш співрозмовник побачить зміни якщо у нього встановлена нова версія telegram.

емодзі з інтерактивністю в реальному часі

У новій версії ви можете натиснути на деякі з анімованих емодзі і побачити наявні в них додаткові ефекти в повноекранному режимі. Якщо у співрозмовника в цей час відкритий чат з вами, він разом з вами побачить ці ефекти.

Кількість таких емодзі з часом буде постійно зростати.

Джерело

схожі матеріали: