Команда розробників популярного месенджера telegram вирішила приготувати новорічний подарунок його численним користувачам, випустивши нову версію свого додатка.

Ця версія може похвалитися рядом поліпшень і нових функцій. Що ж конкретно нам приготували?

По-перше в telegram були додані реакції. Тепер у нас є можливість висловлювати свої думки про постах за допомогою емодзі не використовуючи для цього текстові повідомлення. Відправити лайк тепер можна за допомогою подвійного тапа за повідомленням.

Вибір потрібних емодзі на ios пристроях проводиться довгим натисканням, а в android — одноразовим дотиком. Реакції доступні за замовчуванням в особистих бесідах, в каналах це додаткова опція, включити яку може адміністратор.

Другим нововведенням стали тестувалися протягом останніх тижнів спойлери, під які можна приховати слів, частина фрази або все повідомлення. Для цього вам потрібно виділити ділянку тексту, який ви хотіли б помістити під спойлер і в параметрах форматування вибрати опцію «прихований».

Третім нововведенням став вбудований в месенджер перекладач, який можна активувати в розділі “мова” налаштувань програми. Щоб скористатися ним натисніть на текст (android) або затисніть його (ios) і в меню вибрати пункт «перевести».

Перекладач доступний на пристроях всіх android пристроях і пристроях apple з ios 15 і вище.

Крім того, в telegram з’явилися qr-коди для швидкого переходу в будь-який профіль або канал з публічним посиланням. Щоб створити qr-код, вам потрібно натиснути на відповідний значок поруч з публічним посиланням.

І, нарешті, в telegram для пристроїв на базі операційної системи macos був доданий набір інтерактивних емодзі і оновлене меню з анімованими значками розділів.

схожі матеріали: