Компанія lg оголосила про готовність випустити нову прошивку для oled-телевізорів серій cx і gx 2020 року, яка додасть підтримку dolby vision в 120 гц.

Оновлення усуне поточне обмеження телевізорів cx / gx, через яке вони можуть відтворювати ігри в dolby vision з xbox series x / s тільки при частоті 60 гц. Це обмеження зараз поділяють практично всі інші тв з підтримкою dolby vision від будь-яких інших виробників.

В середині червня lg вже випускала подібний апдейт для телевізорів c1 і g1 2021 року, що дозволило їм стати першими в світі тб, що підтримують всі можливості xbox series x|s в плані картинки, включаючи dolby vision в 120 гц.

Нове пз для телевізорів cx / gx вже “дуже скоро” стане доступно в південній кореї, а в інших регіонах світу воно почне поширюватися з середини наступного тижня. При цьому lg зазначила, що незважаючи на глобальний запуск прошивки, додавання підтримки dolby vision в 120 гц взагалі в усі телевізори cx і gx може затягнутися до кінця жовтня.

Оновлення з dolby vision / 120 гц для lg oled tv cx-series і lg oled tv gx-series носить порядковий номер 04.30.10 , але він може відрізнятися від регіону до регіону.

Минулого тижня microsoft додала підтримку dolby vision gaming в більш ніж 100 ігор для xbox series x|s.