The stanley parable: ultra deluxe отримав новий трейлер, в якому його розробники називають попередню дату релізу — початок 2022 року. Розширене видання проекту було анонсовано ще в 2018 році з таким розрахунком, що реліз відбудеться в 2019 році. Слідом надходила інформація про реліз в 2020 році, ще пізніше — в 2021-му.як бачимо, плани авторів постійно змінюються.

Сценарист і дизайнер розширеного видання the stanley parable, пан деві шкідливий, дав зрозуміти, що ключовою причиною всіх переносів є тривала робота над сценарієм і постановкою. Мовляв, гра виходить дуже великий, контенту там предостатньо: сам сюжет не змінювався, але розвилок, виборів, секретів та іншого стало набагато більше. Для реалізації всього задуманого потрібно дуже багато часу.

Нагадаємо також, що the stanley parable: ultra deluxe порадує власників оригіналу (і інших гравців, чого вже) оновленої графічної складової, розширеним набором додаткових функцій, більш повним сюжетом і всім тим, про що ми говорили вище.

Оригінальна версія the stanley parable вийшла в 2013 році, в steam у проекту чудовий рейтинг — 92% на підставі понад 35 тисяч відгуків.