Tiktok став найбільш завантажуваним додатком в світі!

Ще рік тому ця програма знаходилася на 4 місці за кількістю завантажень. Навіть у сша, де воно було під загрозою заборони, tiktok на 1 місці.

Мобільний додаток tiktok офіційно обігнало facebook, instagram, whatsapp, а також інші соціальні платформи і месенджери, ставши самим скачуваним додатком в світі.

Раніше лідерство утримував facebook, і це не дивно, оскільки це найпопулярніша соціальна мережа з аудиторією, що перевищує мільярд користувачів. Tiktok виявився чимось на зразок темної конячки. Цей сервіс виріс як на дріжджах, захопивши уми покоління z.

Істотний імпульс популярності tiktok дала пандемія коронавірусу, яка сприяла припливу величезної кількості користувачів. Крім того, багато публічних людей і діячів мистецтва почали використовувати платформу для своєї професійної діяльності.

Примітно, що в такий результат tiktok ніхто не вірив після того, як колишній президент сша дональд трамп мав намір заборонити додаток через загрозу національній безпеці. Нинішній президент джо байден підписав розпорядження про скасування всіх заборон на tiktok.

Найцікавіше, що розробники tiktok ніколи не акцентували увагу на якійсь особливій безпеці і конфіденційності свого сервісу. Чого не скажеш про facebook.