Після успішного дебюту в ранньому доступі steam розробники timberborn починають готуватися до перших великих оновлень контенту гри. На даний момент з’явилися паркани, але в розробці є і більш важливі речі.

В оновленні ви можете будувати дерев’яні паркани, паркани з дощок і металеві паркани. Всі вони призначені для використання в якості декоративних об’єктів, тому вони допоможуть надати вашим конструкціям більш організований вигляд. Як зазначають розробники в оголошенні, паперова фабрика також була перероблена з більш симетричною моделлю, щоб спростити інтеграцію у ваше місто.

Також є деякі зміни в системі потреб. Тепер потреби згруповані, тому ви побачите, наприклад, голод і спрагу, згруповані в категорії основних потреб.

“потреби, раніше призначені для дорослих, тепер доступні і для дітей”, – зазначають розробники. “це означає, що тепер можна досягти благополуччя 15-річного населення”»

Ці зміни створюють основу для “майбутнього великого оновлення контенту, в якому буде ефективно використовуватися оновлена система потреб”. Розробники повідомляють, що»буде що-небудь смачненьке”.