Одним з принципів стрімінгової платформи twitch є спостереження за тим, що відбувається наживо, але любителі сервісу час від часу відчувають бажання повернутися, щоб побачити щось цікаве або подивитися те, що вони пропустили. Схоже, незабаром у twitch з’явиться рішення цієї проблеми-платформа збирається протестувати кнопки “rewind the stream”, тобто зворотного перемотування.

Джерело: theverge.com

При натисканні кнопки зворотного перемотування глядач повертається на дві хвилини назад в трансляції. Можна подивитися те, що транслювалося, причому навіть відрегулювати швидкість відео — як і з будь-яким іншим twitch vod. Причому навіть при натисканні кнопки глядач продовжить бачити прямий ефір, оскільки при зворотному перемотуванні спрацьовує висновок “картинки в картинці” над чатом. Відповідно, перемотування не буде працювати, якщо стример не включив опцію vod. Як заявила адміністрація twitch, тестування даної функції буде доступно приблизно для 25% всіх користувачів.

🔬 over the next month, some viewers may see up to 3 new buttons on live channels pages: rewind the stream, remind me,&watch trailer. This experiment will inform future features only and the buttons will be removed once it’s complete. For feedback: https://t.co/52l43bajsz

— twitch support (@twitchsupport) october 20, 2021

Платформа також тестує дві інші нові функції. Кнопка “remind me” дозволить отримати нагадування про майбутню запланованої трансляції. Крім того, з’явиться кнопка «watch trailer», після натискання на яку можна подивитися трейлер даного каналу, якщо він у цього каналу є. Тестування нових функцій буде проводитися в наступному місяці. Коли тестування завершиться, кнопки будуть видалені-мабуть, до релізу, якщо тестування буде успішним.