Час від часу на наш мобільний телефон приходить повідомлення про те, що прийшло нове оновлення. Це відбувається дуже часто, особливо протягом гарантійного періоду, оскільки це важливий процес для оптимального функціонування телефону. Але які бувають оновлення у смартфонів?

Насправді, незалежно від виробника, всі мобільні телефони отримують ті ж типи оновлень. Вони можуть приходити в різний час, залежно від багатьох факторів, таких як країна, в якій ви проживаєте, або з інших причин, але відповідне повідомлення в кінцевому підсумку прийде.

Типи оновлень, які може отримувати мобільний телефон

Майте на увазі, що є моделі, які отримують набагато більше оновлень, ніж інші. І в основному це пов’язано з тим, що розробники постійно працюють над оптимізацією продуктивності смартфона до максимуму.

Існують також інші типи оновлень, спрямовані на підвищення безпеки вашого мобільного телефону для запобігання всіх видів атак. Не кажучи вже про оновлення додатків через google play або app store. Ми детально розглянемо різні типи оновлень, які може отримувати мобільний телефон.

Оновлення програмного забезпечення

Ми почнемо з оновлення програмного забезпечення, яке відповідає за внесення змін в графічний інтерфейс користувача, а також додавання нових функцій і параметрів для підвищення зручності використання пристрою.

З цим типом оновлень ви можете побачити поліпшення фірмової оболонки мобільного телефону або оновлення операційної системи, незалежно від того, чи використовуєте ви пристрій ios або смартфон з android.

Критичні патчі

Без сумніву, це найважливіший тип оновлення, яке ви можете отримати. Йдеться про оновлення, яке відповідає за усунення серйозного збою безпеки або роботи мобільного телефону.

Ці типи оновлень дуже поширені, якщо виявлено, що попереднє оновлення призводить до збоїв. Також критичні патчі випускаються, якщо була виявлена небезпечна діра в безпеці, яка може бути використана для порушення роботи вашого телефону.

Патч або оновлення безпеки

Ще одне з найбільш поширених оновлень-це добре відомі виправлення безпеки. Ці типи оновлень виправляють різні виявлені помилки. Вони можуть виправити порушення, яке дозволяє зловмиснику легко отримати доступ до вашого телефону, або поліпшити сумісність програмного забезпечення. Слід зазначити, що ці типи оновлень зазвичай продовжують надходити, навіть якщо у телефону закінчився гарантійний термін.

Незначне оновлення

Також є невеликі оновлення. Ми говоримо про оновлення, які не мають великого значення і вносять невеликі зміни в додаток або систему. Будь то усунення помилки сумісності з додатком, підтримка нового обладнання або інші опції. Це, як правило, дуже легке оновлення, яке буде встановлено через кілька хвилин.

Оновлення додатків

Нарешті у нас є оновлення додатків. Час від часу розробники додатків випускають поліпшення, щоб додати нові функції, вирішити проблеми сумісності або просто оновити додаток або гру, щоб поліпшити інтерфейс для користувача.

Як бачите, ви можете отримувати найрізноманітніші оновлення. Звичайно, незалежно від їх типу, ми рекомендуємо завжди оновлювати свій мобільний телефон, щоб уникнути можливих проблем з пристроєм.