Прийдешній фільм » флеш ” поверне на екрани відразу дві версії бетмена – у виконанні майкла кітона і бена аффлека. Але це не означає, що стрічка не має жодних проблем, коли справа стосується темного лицаря.

На даний момент конкретні подробиці ролей кітона і аффлека все ще тримаються в секреті, але, грунтуючись на тому, що відомо про фільм, баррі аллен у виконанні езри міллера якимось чином опиниться у всесвіті тіма бертона, де він зустрічає бетмена майкла кітона. Невідомо, як він там опинився, але, оскільки він може подорожувати в часі, швидше за все, саме таким чином це стало можливим в кіновсесвіті dc. У тизері ми бачимо, як баррі відвідує маєток уейнів і бет-печеру, а в кінці навіть є натяк на бетмобіль. З огляду на все це, не дивно, що фанати зациклені на поверненні бетмена кітона-і це проблема, оскільки він затьмарює все у фільмі, включаючи самого флеша.

Очікується, що бетмен майкла кітона стане однією з найбільш обговорюваних фігур « флеш », якщо вже ним не став. Ця версія персонажа користується загальною популярністю, і фанати, зі зрозумілих причин, раді, що він знову візьме на себе роль на великому екрані через багато років. Але warner bros. Необхідно уважно ставитися до свого маркетингу, щоб вони не випустили з уваги той факт, що мова йде, в першу чергу, про історію флеша. Звичайно, отримувати вигоду від шуму навколо причетності майкла кітона – це добре, але їм також необхідно зробити акцент на особистій арці баррі, оскільки це його фільм-не можна розраховувати тільки на ностальгію.

Враховуючи, що зйомки ” флеш

Прем’єра фільму намічена на 3 листопада 2022 року.