Для екшену від третьої особи з відкритим світом ghost of tsushima вийшло оновлення, що додає в гру перший pvp-режим»суперники”. Він доступний безкоштовно для всіх власників стандартної версії та director’s cut.

У режимі «суперники» дві команди, кожна з яких складається з двох осіб, повинні відображати хвилі ворогів, керованих іі. За кожне вбивство гравці отримують магатам, необхідне для того, щоб заважати іншій команді. Наприклад, ви зможете накладати різні прокляття, використовувати вогонь хвачхи і багато іншого. Після витрачання певної кількості магатама починається фінальна битва. Для перемоги необхідно знищити всіх ворогів раніше команди суперників. Безпосередньо вступити в бій з реальними гравцями не можна.

Це оновлення також ввело в гру нову систему під назвою “знання спорядження”, яка розширює систему розвитку і нагород для режиму легенд. Отримавши спорядження 110-го рівня, ви зможете прив’язати його до класу і активувати випробування майстерності, щоб поліпшити до 120-го рівня. Згодом відкриється осередок для другого таланту. Активація випробувань майстерності також дозволяє розблокувати нові здібності і техніки для кожного класу.

Разом з появою pvp-режиму з’явилася можливість придбати мультиплеер ghost of tsushima у вигляді окремої гри. Видання ghost of tsushima: legends можна придбати в playstation store (ps4, ps5) за 1429 рублів.