Видавець і розробник ncsoft спільно з компанією «іннова» оголосив про старт акції з перенесення кланів з багатокористувацької рольової гри lineage 2 в мобільну lineage 2m.

Джерело зображень: ncsoft

З сьогоднішнього дня, 20 жовтня, користувачі lineage 2 з росії та країн східної європи можуть через офіційний сайт lineage 2m подати заявку на трансфер назви свого клану та імені персонажа.

Повідомляється також, що аудиторія lineage 2 на території росії і держав снд з моменту виходу проекту зросла до 6 млн гравців. У вітчизняному регіоні культова mmorpg дебютувала 15 грудня 2008 року.

Нагадаємо, в даний час ncsoft і «іннова» проводять передреєстрацію lineage 2m. За проходження процедури на офіційному сайті гри користувачам покладаються 200 тис.аден і дві карти класу високої якості (11 використань).

За передреєстрацію lineage 2m через цифровий магазин гравці зможуть отримати 500 зарядів душі. На момент анонса опція була доступна лише в play маркет, а до теперішнього часу з’явилася і в російському регіоні app store.

Розробники називають lineage 2m спадкоємицею lineage 2. У проекті обіцяють “кращу тривимірну графіку на мобільних пристроях”, безшовне завантаження і відкритий світ з битвами на 10 тис.чоловік.

Lineage 2m дебютувала в листопаді 2019 року (південна корея). Терміни виходу на території росії не розкриваються. Гра створюється для пристроїв на базі ios і android, але також буде доступна через кроссплатформенний сервіс purple.