Мультиплеєрна гра по the last of us , розробкою якої зараз займається naughty dog , можливо, буде включати в себе елементи rpg.

Про це побічно згадується у відкритій вакансії на позицію старшого дизайнера монетизації та економіки для першого самостійного мультиплеєрного проекту студії. Основною спрямованістю діяльності на даній посаді стануть внутрішньоігрові ініціативи щодо збільшення прибутковості і конверсії при збереженні сильної системи цінностей, орієнтованої на гравця. Здебільшого в описі підкреслюється, що фахівцеві належить працювати над створенням зручної і доброзичливої економіки, проте один з пунктів вибивається серед інших.

Справа в тому, що у вимогах до вмінь кандидата зазначено не тільки наявність досвіду роботи над внутрішньоігрової монетизацією або системами економіки сервісних ігор, але і навички створення “основоположних ігрових систем rpg будь-якого масштабу”.

Додаткових уточнень у вакансії не міститься. Згадується лише, що проект в якійсь мірі унікальний і створюється з таким же рівнем амбіцій і якості, як у випадку з сюжетними іграми студії.

Сама naughty dog раніше пообіцяла поділитися подробицями гри, коли буде готова.