Набір нових рекламних роликів від playstation, прем’єра яких відбулася під час шоу ліги чемпіонів, засвітилися кратос, атрей, елой і ретчет.

Playstation завжди була одним з великих спонсорів ліги чемпіонів і завжди розміщувала рекламу під час матчів і навколо трибун. Тим не менш, цей останній набір рекламних роликів, мабуть, найцікавіший і, безумовно, найкрутіший, отриманий в результаті партнерства.

В даний час демонструються три різних реклами. У першому на поле разом виходять кратос і атрей. Цікаво відзначити, що і кратос, і атрей мають свої нові моделі god of war: ragnarok, де атрей виглядає помітно старше.

Наступна реклама показує, що елой стоїть з менеджером осторонь під час матчу. Елой використовує свій візор, щоб зробити заміну. Як і у випадку з кратосом і атреєм, схоже, що елой використовує свою модель з forbidden west.

В останній рекламі ретчет і кланк з’являються з розлому, щоб забрати пораненого гравця за допомогою носилок, які з’являються від кинутої гранати.

Якщо ви ще не з’єднали точки, всі рекламні оголошення демонструють новітні ігри для playstation з відсиланням до ratchet&clank: rift apart, а також до god of war: ragnarok і horizon forbidden west, які вийдуть в наступному році.