На це натякнув один з ком’юніті-менеджерів s. T. A. L. K. E. R. 2 mcculkin на офіційному discord-сервері гри, відповідаючи на питання фанатів.

привіт, вибачаюся, що відзначаю вас. Бачив на youtube як деякі примудрялися проходити в s. T. A. L. K. E. R. Деякі місії (по типу: соло атп, документ з агропрому, військовий блокпост і т. П) по стелсу, і дозрів просте питання: чи буде в s. T. A. L. K. E. R. 2 пророблений стелс? сподіваюся на позитивну відповідь.

На що пішов у своїй притаманно-буденній манері примарний відповідь, але при цьому даючи деякі моменти для роздумів і припущень:

досягати мети можна буде різним способом, і не завжди напролом. Механіка скритності важлива в зоні, адже вона не любить шуму.

До цього в серії вже були присутні стелс-механіки, але їх кострубата реалізація бажала куди більшого опрацювання. Буде сподіватися, що стелс і справді покращиться, але при цьому не стане обов’язковим аспектом для отримання гарної кінцівки (як це нав’язувалося в ігровій серії від інших українських розробників – metro).

Реліз s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl намічений на 28 квітня 2022 року на pc і xbox series x|s (в тому числі гра буде доступна за підпискою xbox game pass з дня релізу). У грі розробники обіцяють високу реіграбельность, готуючи нелінійну історію з різноманітними варіантами розвитку, які приведуть гравців до однієї з декількох кінцівок.