Bethesda softworks продовжує відзначати десятиліття the elder scrolls 5: skyrim і ділитися новими цікавими деталями розробки. На цей раз розробники вирішили розповісти про особливості завдання” поки смерть не розлучить нас”, де гравець повинен вбити наречену прямо на церемонії весілля. Виявляється його проходження дуже легко перетворити в справжнє безумство, яке занурити весь солітьюд в хаос.

За словами творчого директора еміля пальяруло, спочатку церемонія повинна була проходити в найближчому храмі, але через кількість гостей її довелося перемістити на відкритий простір, що призвело до великої кількості проблем.

коли квест відбувається зовні … Це призводить до справжнього внутрішньоігрового божевілля. По-перше, кримінальна система може піти шкереберть. Якщо у вас є хороша репутація в місті, охоронці дійсно можуть допомогти вам і почати вбивати всіх, хто опиниться на їхньому шляху.

– повідомив еміль пальяруло, творчий директор bethesda softworks.

Відкритий простір призводить до плутанини, через що багато гравців навіть не знаю, що їм допомагає аргоніанін візара, поки не стане занадто пізно. Ну а найцікавіше, за словами пальяруло, це проходить завдання перетворившись на перевертня.