У тизері сиквела «доктора стренджа» були показані кілька відсилань на епізод «що, якщо… Доктор стрендж втратив би серце замість рук?».

На те, що перший тизер відтворює деякі події з мультсеріалу, звернули увагу comicbook.

В офіційному тизері «доктора стренджа: мультивселенная безумства» чарівник стівен стрендж (бенедикт камбербетч) стикається з наслідками небезпечного заклинання, покликаного змусити світ забути пітера паркера (том холланд) в «людині-павуку: немає шляху додому».

Обвинувачений карлом мордо (чіветел еджіофор) в оскверненні реальності, стрендж возз’єднується з вандою максимофф (елізабет олсен) і верховним чарівником вонгом (бенедикт вонг), щоб зіткнутися з найбільшою загрозою кінематографічної всесвіту marvel – зі злою версією самого стівена стренджа.

Першим подібністю між тизером і мультсеріалом є сцена, де доктор стрендж з «нашої» всесвіту стикається з незвичайною псуванням на вулиці в районі санктум санкторум. Подібна сцена є і в анімаційному серіалі, де доктор стрендж виходить прямо з санктум санкторум.

Другою подібністю між згаданими проектами є зустріч двох версій стівена стренджа – як в тизері, так і в мультсеріалі «добрий» і «злий» доктора стикаються віч-на-віч.