У безкоштовному многопользовательскомонлайн-шутері warface почався сезон “витоки”, який вже доступний в якості оновлення в steam, epic games store і my.games store. Новий сезон привніс в гру поліпшені класичні карти іперероблений бойовий пропуск, а незабаром стануть доступні змінена сістемамодіфікаціі зброї і спеціальне внутрішньоігрова подія, що включає pvp-режим і pve-місію з додатковиммінаградами.

У переробленому бойомпропуску було змінено кількість рівнів і додані рівні престижу, азароботать досвід можна буде у всіх доступних режимах, в залежності від іхсложності. Як за виконання щоденних завдань, так і за загальну активність протягом сезону гравці зможуть отримати цінні нагороди, включаючи зброю для разнихклассов: surefire mgx, alpine special, quarter circle 10 smg custom і cobray striker special.

У сезонному магазинебойового пропуску з’являться нові контракти і буде збільшено загальну кількість команд, які гравці будуть забирати в колекцію назавжди. За виконання завдань, доступних всім гравцям, можна отримати нову броню, виконану в мілітарі стилістиці, серії»відступники”. Також добавленаодноіменная камуфляжна збройова серія.

Оновлення торкнулося популярних карт з режиму “командний бій”. Перероблені класичні моделі-ангар, авіабаза і док – стануть доступні в ротації матчів.

Також незабаром начнетсявнутріігровое подія, в рамках якого з’явиться pve-місія і особливий pvp-режим, а також спеціальний магазин, в якому ігрокісмогут обміняти зароблену за перемоги валюту на додаткові нагороди. Новой pve-місії гравці будуть оборонятися від хвиль ворогів, а pvp-режим представить собою звичні зіткнення в режимі«командний бій». Крім того, по ходу сезону буде представлена нова системамодифікації зброї.