Herocraft pc представила anvil saga: a very peculiar christmas, безкоштовну демоверсію, дія якої відбувається в світі майбутнього симулятора ковальської справи. Вона вже доступна безкоштовно на steam протягом обмеженого часу (до 31 січня 2022 року ). Anvil saga ідеально підходить для любителів відеоігор, присвячених будівництву бази та економічному моделюванню, або для тих, хто шукає затишного проведення часу холодним зимовим вечором.

У a very peculiar christmas гравці зможуть насолодитися загальним геймплеєм anvil saga-торгівлею, управлінням ресурсами і ремеслом, і одночасно випробувати унікальну коротку кампанію, особливих npc і кілька кінцівок, доступних тільки в цій демоверсії.

запрошуємо вас зіграти в різдвяне демо і зануритися в дивовижну історію, яка трапилася з батьком артура. Вам належить вибрати між трьома казковими силами і вирішити, яким же буде це свято і весь наступний рік для жителів вашого села.

Познайомтеся з сантою, крампусом і сніговою королевою. Це три владики різдва, яким потрібна ваша допомога, щоб підготуватися до святкового сезону. Гравці можуть вибирати, кому вони хочуть допомогти, але у кожного владики є свої модифікатори, які змінюють реальний ігровий процес. Демоверсія дає гравцям можливість зазирнути у фінальну версію anvil saga. Симулятор буде включати в себе фракції, глобальні модифікатори і рішення, які будуть впливати на результат гри.

Розробники також оголосили, що вихід anvil saga, запланований на цей рік, переноситься на другий квартал 2022.

це пов’язано з тим, що гра потребує доопрацювання і полірування. Локалізація на кілька мов, поліпшення механік і досить великі нововведення — все це зажадало трохи більше часу, ніж ми розраховували. Але не переживайте, ці місяці пролетять абсолютно непомітно!