Valve заявила про бажання зробити так, щоб майже кожну гру з steam можна було запустити на прийдешній портативної консолі steam deck. Враховуючи кількість ігор на платформі і технічні характеристики консолі, це буде непростим завданням. Сьогодні valve анонсувала програму deck verified, щоб допомогти користувачам ще до запуску консолі дізнатися, які ігри з її магазину будуть працювати на steam deck.

Neowin.net

Компанія valve розпочала внутрішню програму тестування, в рамках якої вивчить сумісність ігор з портативною консоллю. Залежно від результатів, кожна гра отримає одну з чотирьох оцінок: verified, playable, unsupported і unknown. Оцінка verified означає, що гра успішно пройшла перевірку і добре працює на steam deck прямо з коробки. У категорію verified потрапляють ігри, які запускаються на консолі з частотою не менше 30 кадрів в секунду, не мають проблем з управлінням, дозволом екрану і іншими параметрами.

Ігри, які отримають оцінку playable, можуть зажадати деякої ручної настройки користувачем, щоб забезпечити комфортний геймплей. Наприклад, доведеться знизити якість зображення або дозвіл. Потрапляння в категорію unsupported означає, що гра не підтримується steam deck. Ігри, які отримали позначку unknown, ще не протестовані на сумісність з портативною консоллю.

Valve має намір присвоїти позначки всім іграм, доступним в steam, до запуску steam deck. У міру того, як розробники будуть покращувати сумісність ігор з портативною консоллю, valve буде переглядати оцінки.

Neowin.net

Steam deck буде запущена в грудні цього року за ціною від $399 до $649. Всі версії пристрою будуть побудовані на базі однієї і тієї ж платформи amd, але будуть відрізнятися один від одного накопичувачами і деякими іншими особливостями.