Векторний редактор

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Vectr – безкоштовний векторний редактор, призначений для створення і редагування векторних зображень. Не переведена на російську мову, але це не заважає їй мати простий і вишуканий інтерфейс, з яким може розібратися практично будь-який не підготовлений користувач.

При першому запуску вам буде запропоновано створити новий аккаунт на сайті програми.

Цей крок може здатися зайвим і його можна просто пропустити, але створення облікового запису дозволяє синхронізувати створені малюнки між кількома пристроями, на яких встановлена дана програма. Програма існує у версіях для операційних систем Windows, Mac, Linux і Chromebook. Плюс онлайн версію редактора можна запустити на будь-якому пристрої у якого є браузер і вихід в інтернет.

Кожен, хто більш-менш розбирається в інших редакторах зображень, не зазнає труднощів з елементами управління програми Vectr.

У лівій частині інтерфейсу розташовані список шарів, сторінок і інструменти для створення векторних фігур (перо, олівець, кнопки додавання різних простих геометричних фігур і тексту), а праворуч налаштування для цих елементів (змінити його розміри, колір, прозорість, межі та інші параметри).

Важлива перевага редактора – можливість спільної роботи. Потрібно надіслати іншим користувачам посилання на свій проект, щоб вони долучилися до його обговорення та редагування. Це стосується як онлайн версії, так і додатки.

Програма дозволяє експортувати графіку у формат SVG, PNG і JPG. На жаль, обмежений арсенал редактора не дозволяє використовувати його для повноцінних проектів. Однак, в ньому можна створювати прості елементи, які в наслідку можуть бути застосовані в різних цілях.

Розмір: 33,5 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows Vista/7/8/10, Mac, Linux, Chromebook

Скачати Vectr

Дзеркало Vectr Windows версія


04.07.2017


Векторний редактор


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

INKSCAPE – редактор векторної графіки
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист