Компанія sony готує до випуску велике оновлення для консолі playstation 5, яке має вийти вже завтра, 15 вересня. Розробники пз внесуть правки в інтерфейс консолі, додадуть нові налаштування ігрового і соціальної взаємодії, додатково реалізувавши підтримку додатково накопичувача м. 2 ssd. Але про все по порядку.

Отже, з завтрашнього числа в інтерфейсі ps5 з’явиться можливість додаткової настройки центру управління: гравець зможе міняти місцями елементи управління, приховуючи або показуючи їх в нижній частині екрана. Доопрацьований розділ game base дозволить швидше і простіше читати і відправляти повідомлення друзям і в чатах тусовок прямо з розділу в центрі управління.

В консолі з’явиться автоматичний запис кращих моментів — якщо гравець встановить новий особистий рекорд, то система автоматично запише відео з цим геймплейним фрагментом. Відеоматеріалами з кращими моментами можна буде ділитися з картки випробування в центрі управління або з галереї мультимедіа.

Оновлена playstation 5 обзаведеться підтримкою 3d-звуку для вбудованих динаміків телевізора. А поліпшена версія ps remote play, яке дозволяє транслювати ігровий процес на смартфон, дозволить при цьому користуватися мобільним інтернетом, якщо мережі wi-fi немає.