Першим анонсом сьогоднішньої презентації « включення з каліфорнії » став ipad 9-го покоління. Планшет буде працювати під управлінням a13 bionic , встановленого в iphone 11 і другому iphone se . Це дозволило збільшити продуктивність на 20% в порівнянні з попередньою моделлю.

Серед значущих змін варто відзначити камеру на 12 мп з підтримкою функції “в центрі уваги”, яка допомагає зробити спілкування по відеозв’язку більш природним. Завдяки їй користувач завжди залишається в кадрі, навіть коли переміщається. Якщо приєднуються інші люди, камера розпізнає їх і збільшує ширину кадру, щоб усім було зручно брати участь в розмові.

Дисплей бюджетної моделі отримав підтримку технології true tone, яка допомагає екрану підлаштовуватися під температуру навколишнього освітлення, а також apple pencil першого покоління.

Для покупки доступні дві моделі на 64 і 256 гб в сріблястому і чорному кольорах. Попередні замовлення відкриють 22 вересня. Початок продажів намічено на 24-е. Вартість нових ipad становить від 30 990 рублів.