Південнокорейський видавець і розробник ncsoft спільно з компанією “іннова” оголосив про міжнародний запуск своєї мобільної багатокористувацької рольової гри lineage 2m.

Джерело зображень: ncsoft

Lineage 2m стала доступна на мобільних пристроях під управлінням ios і android, а також в кроссплатформенном сервісі purple. Служба підтримує функції трансляції ігор і спілкування за допомогою текстових і голосових чатів.

Повідомляється, що запуск lineage 2m відбувся в росії і ще 34 країнах по всьому світу — це на шість більше, ніж планувалося спочатку. До списку додалися казахстан, узбекистан, азербайджан, грузія, молдова і вірменія.

На запуску користувачі lineage 2m зможуть спробувати безліч різноманітного контенту, включаючи «пропуск адена», «пропуск новачка» і катакомби відступників (докладніше про всі три ми розповіли в минулому матеріалі).

Також розробники підготували для гравців ряд акцій:

  • за розправу над вовком повного місяця (з’являється в певний час) будуть давати «благословенні сувої модифікації» (подія) для посилення зброї і броні;
  • за вбивство особливих польових босів покладається есенція каменю поліпшення. За її використання в обителі клану не більше ніж 50 його членів нагородять “сувоєм доручення” » подія);
  • для досягнення 40-го рівня і третього класу в класовому дереві користувачі отримають на вибір “камінь життя «(подія) або» скриня з рідкісною книгою умінь” (запечатано).

У ncsoft запевняють, що додатково до перерахованих будуть проведені й інші різноманітні події, в рамках яких користувачі lineage 2m зможуть отримати «приємні призи».

“кращу тривимірну графіку на мобільних пристроях”, кроссплей, безшовне завантаження і відкритий світ з битвами на 10 тис.чоловік.