Первинний розробник wayforward оновив свій класичний 2d-платформер 2011 року bloodrayne betrayal: fresh bites , додавши візуальні ефекти високої чіткості, сучасні функції та абсолютно нову озвучку у виконанні оригінальних акторів bloodrayne лори бейлі (рейн) і троя бейкера (каган). Bloodrayne betrayal: fresh bites об’єднує кращі частини серії bloodrayne в криваве, нервове, насичене бойовими діями 2d-пригода, що складається з п’ятнадцяти складних етапів.

суспільство сера викликало рейн для останньої місії, щоб привести групу солдатів в гігантський підземний замок, щоб битися ні з ким іншим, як з її власним батьком, каганом. Коли солдати виявляються неефективними проти надприродних загроз кагана, рейн повинна прокласти собі шлях через жахливих ворогів, смертельні пастки, складні платформні секції і жахливих босів.

ключові особливості:

  • абсолютно нова озвучка: учасники оригінального складу bloodrayne лора бейлі і трой бейкер повторно виконують свої ролі рейна і кагана разом з іншими акторами озвучування.
  • спрайти персонажів з більш високою роздільною здатністю і підтримка дисплеїв hd (до 4k).
  • нові варіанти складності: грайте з заново збалансованим рівнем складності, налаштованим на захоплююче і пригода, або пориньте в суворий оригінальний режим складності, якщо ви не шукаєте легких шляхів.