Triple – i games оголосила, що hindsight 20/20-wrath of the raakshasa , екшн-rpg з моральними рішеннями від ветеранів bioware, arenanet і sucker punch, тепер доступна на steam.

У цій грі гравці будуть визначати долю однорукого воїна джехана, королівство шампанер і всіх, хто вважає його своїм домом, в захоплюючій подорожі, в якому передбачення минулого має величезний вплив на кожне рішення. 1>«>” коли мутуючий вірус обрушується на королівство і починає перетворювати громадян на жорстоких істот під назвою раакшаси, джехан повинен вибрати боротьбу з монстрами, лиходіями і тиранією, щоб звільнити чампанера від межі знищення».

Жителі чампанера будуть реагувати на вибір джехана в бою і поза боєм, зустрічаючи воїна з зневагою або вихваляючи його благородну натуру в залежності від різних рішень.

Вибір впливає на кожен аспект; від вибору зброї до діалогу і часу, який потрібно джехану, щоб подорожувати по королівству. У міру відображення кожного рішення, чампанер і землі за його межами буду тменяться. Хоча деякі варіанти можуть здатися очевидними на перший погляд, додатковий контекст і додаткові відкриття можуть переосмислити кожен досвід. Озираючись назад, можна сказати, що» правильного ” рішення не існує; гравці повинні провести свій власний шлях, що веде до 10 можливих кінцівок.

Хеманшу чхабра, креативний директор triple – i games, сказав:

«з самого початку розробки hindsight вибір гравця і наслідки завжди були нашим ключовим фокусом. Вибір між правильним і неправильним ніколи не буває кришталево ясним, і нам не терпиться побачити, як гравці дізнаються, як кожне прийняте ними рішення впливає на світ, за який бореться джехан».