Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

В кінці серпня viewsonic оголосила про бажання розширити лінійку своїх моніторів viewsonic elite, орієнтовану на професійний кіберспорт, декількома новими моделями з діагоналлю 32 дюйма, які повинні надійти в продаж вже в цьому році. Всього було представлено три моделі, у кожної з яких свій набір характерних «фішок», які ми розберемо трохи пізніше. Всі моделі успадкували характерні риси мінімалістичного, але функціонального дизайну elite design enhancements( ede), що включає вбудовані в підставку напрямні для організації проводів і тримачі під навушники, а також можливості для регулювання по нахилу, повороту і висоті за рахунок комплектної підставки. Монітори пройшли сертифікацію tüv eye comfort, що гарантує комфортну і безпечну для очей роботу за ними під час довгих ігрових «забігів».

Керівник напрямку viewsonic з виробництва моніторів, оскар лін зазначив те, що більшою популярністю серед геймерів користуються моделі моніторів з діагоналлю екрану 27 дюймів, однак, в компанії помітили, що останнім часом зростає попит і на 32 дюймові моделі, тому вирішили розширити лінійку моніторів elite, доповнивши її такими рішеннями.

Elite xg320q-32-дюймовий монітор з роздільною здатністю fast ips матриці 2k qhd і підтримкою стандарту vesa displayhdr 600. За рахунок застосування технології квантових точок (quantum dot) дозволяє виводити картинку з дуже реалістичними кольорами, охоплюючи 99% колірного діапазону adobe rgb. Частота оновлення штатно становить 165 гц, але є можливість збільшення до 175 гц, час відгуку – 0,5 мс (mprt). Підтримується технологія nvidia g-sync і purexp, що знижує розмиття в кадрі при русі.

Elite xg320u-32-дюймовий монітор з роздільною здатністю ips матриці 4k uhd і підтримкою стандарту vesa displayhdr 600, охопленням 99% розширеного діапазону adobe rgb. Штатна частота оновлення становить 144 гц з можливістю збільшення до 150 гц, час відгуку – 1 мс (mprt). Підтримується технологія amd freesync premium pro і purexp. Монітор оснащений портом hdmi 2.1, що було зроблено для того, щоб розкрити на ньому потенціал консолей нового покоління, а саме – xbox series x/s і playstation 5.

Elite xg321ug володіє ips матрицею з роздільною здатністю 4k, підсвічуванням за технологією mini-led і частотою оновлення 144 гц, підтримує технології nvidia g-sync ultimate з nvidia reflex, стандарт vesa displayhdr 1000 і охоплення колірного діапазону adobe 99%. Максимальна яскравість становить 1400 кд/м2. Міні-світлодіодне підсвічування складається з 1152 зон, що дозволяє гнучко варіювати яскраві і затемнені області на екрані в залежності від виведеного на монітор зображення.

Раніше офіційно повідомлялося, що моделі viewsonic elite xg320q і xg320u вийдуть на світовий ринок в третьому кварталі 2021 року, а viewsonic elite xg321ug – в четвертому. Тобто, перекладаючи на загальнодоступну мову, це означає, що перші два варто чекати на прилавках вже в цьому вересні, в той час як останній стане доступним протягом останніх трьох місяців 2021 року.

Але на момент публікації даного матеріалу я виявив інформацію за даними моніторів на сайті російського дилера 4k-monitor.ru, де вказані ціни і терміни поставок (а також деякі більш повні характеристики також я взяв звідти). Так, модель viewsonic elite xg320q вже доступна за ціною близько 70 000 рублів, xg320u очікується тільки з 19 листопада по цілком собі “космічної” ціною в 200 000 рублів, стільки ж буде коштувати і xg321ug, який з’явиться у продажу з 1 листопада.