Gaijin entertainment і darkflow software повідомили про вихід військового онлайн-шутера enlisted , спочатку розроблений тільки для пк, playstation 5 і xbox series, тепер доступний і на консолях попереднього покоління.

Користувачі playstation 4 і xbox one можуть битися в трьох кампаніях – це «вторгнення в нормандію», «битва за туніс» і, після найближчого оновлення, «битва за москву». Власники консолей минулого покоління грають на тих же серверах, що і користувачі інших платформ. Четверта кампанія “битва за берлін” з’явиться в грі для playstation 4 і xbox one в кінці цього – початку 2022 року.

Команда розробки більше року працювала над тим, щоб оптимізувати продуктивність і дбайливо перенести масштабні битви проекту на залізо попереднього покоління. У підсумку битви за участю безлічі солдатів, бронетехніки і авіації на одній карті працюють при 30 fps навіть на базових playstation 4 і xbox one. Контент в кожній з доступних кампаній ідентичний тому, що представлено на пк і консолях поточного покоління.

enlisted , вони збережуть весь прогрес і покупки.