Компанія vivo оголосила про швидкий старт продажів на російському ринку нових повністю бездротових навушників tws 2. На вибір представлено дві моделі: vivo tws 2 anc і vivo tws 2e. Відмінною рисою перших стала підтримка технології активного шумозаглушення — вперше в навушниках vivo.

Навушники tws 2 anc безперервно відстежують зовнішні звуки і компенсують їх зворотною звуковою хвилею. Таким чином, шум можна зменшити на 40 дб. Інтелектуальний алгоритм реагує на зміни навколишнього шуму і на те, як користувач носить навушники, автоматично регулюючи інтенсивність шумозаглушення відповідним чином. При бажанні можна вручну вибрати інтенсивність шумозаглушення.

В vivo tws 2 anc застосовується нова технологія deep-hd audio, що включає кодек aptx adaptive hd і qhs 6 мбіт/с. Вони забезпечують високу пропускну здатність для передачі hi-fi звуку з максимумом музичних деталей. Завдяки оновленому дизайну антени і передовим бездротовим технологіям стабільність з’єднання збільшена на 20%, а затримка становить всього 88 мс. Навушники разом з кейсом забезпечують до 29 годин автономної роботи.

Усередині навушників vivo tws 2e знаходиться велика рухома котушка, доповнена композитної діафрагмою з вуглецевого волокна і нової магнітним ланцюгом. Крім того, в результаті численних тестів і точних налаштувань була розроблена система акустичних звукових стереоефектів deepx 2.0 професійного рівня. Два спрямовані мікрофони tws 2e виявляють і усувають фоновий шум, а повністю оновлена система знижує шум вітру на 148%. У цій моделі затримка звуку становить 117 мс.

Для моделі tws 2e передбачена можливість одночасного підключення до двох пристроїв, між якими вони можуть автоматично перемикатися. З урахуванням підзарядки від компактного кейса навушники здатні забезпечити 30 годин прослуховування музики.

Нові vivo tws 2 anc і vivo tws 2e надійдуть у продаж 21 жовтня за ціною 9990 рублів і 6990 рублів відповідно.