Слайдшоу

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

VSDC Free Video Editor – безкоштовний редактор для створення відео кліпів та слайд шоу, з використанням різних відео і аудіо ефектів. Простий інтерфейс, але при цьому безліч можливостей і широкий функціонал дозволяють створювати професійні відео з мінімальними зусиллями.

Редактор підтримує роботу практично з усіма популярними кодеками і форматами відео: AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, 3GP, FLV; дозволяє додавати до відео аудіо файли: MP3, WAV, WMA, FLAC, AAC, OGG, AAC, M4A, AMR; а якість слайдів можна додавати зображення у форматі BMP, JPG, PNG, PSD, ICO, TIFF.

Основні можливості редакторів

Нелінійний відео редактор – кожен об’єкт кадру може знаходиться у будь-якому місця та мати різні розміри, і його параметри (позиція і форма) можуть змінюватися довільно.

Відео і аудіо ефекти – для створення різних ефектів і переходів існує безліч заготовок, які розбиті на категорії: трансформація об’єктів, колірна корекція, накладення фільтрів і інші ефекти.

Стабілізація відео – якщо ви знімаєте відео без спеціального стабілізатора (екшн камери, дрони та інші пристрої відео зйомки), то програма допоможе усунути тремтіння відео і інші дефекти, викликані рухом камери.

Запис відео з робочого столу – вбудована утиліта, яка дозволяє записувати дії на екрані комп’ютера у відео файл для подальшого редагування в програмі.

Відео конвертер, який дозволяє конвертувати відео та звук в різні формати, при цьому ви можете користуватися готовими пресетами, оптимізованими для різних пристроїв програвання відео iPod, iPhone, PlayStation, Xbox, PSP, iRiver і т. д.

Розмір: 47,6 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати VSDC Free Video Editor

Дзеркало VSDC Free Video Editor


29.10.2018


Слайдшоу


1

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

PhotoFilmStrip – відео ролик з улюблених фото

Bolide Slideshow Creator – програма для створення слайд-шоу

IceCream Slideshow Maker – створення слайдшоу з фотографій

PhotoStage Slideshow Free – створюємо слайдшоу з фото і відео
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист