Китайські державні змі звернули увагу на прогалини в недавно прийнятих урядом обмеженнях для онлайн-геймінгу і закликали негайно їх закрити. Про це повідомляє портал reuters з посиланням на офіційну газету комуністичної партії китаю «женьмінь жибао».

Як повідомляє газета, діти у віці до 18 років як і раніше можуть проводити за онлайн-іграми більше покладеного за законом часу. На деяких мережевих платформах їм пропонують орендувати або придбати ігрові акаунти, які дозволяють грати без тимчасових обмежень.

Стаття також закликає сім’ї та школи допомогти в забезпеченні дотримання нових обмежень, відзначаючи, що деякі діти використовують облікові записи своїх батьків або їх дані для реєстрації нових акаунтів.

У свою чергу ігрові компанії просять “активно виконувати соціальні зобов’язання” і “бути у відповіді за здоровий розвиток наступного покоління”.

У серпні цього року китайський уряд ввів серйозні обмеження на онлайн-ігри, згідно з якими, всі місцеві розробники зобов’язані суворо обмежувати доступ до своїх ігрових онлайн-сервісів для неповнолітніх в будь-який час, .