Напередодні раптово стартувала рекламна кампанія» матриці: воскресіння”: у найбільших містах світу запустили рекламу на величезних екранах, ожив і офіційний сайт франшизи.

Отже, перший трейлер фільму лани вачовскі warner bros. Покаже вже завтра о 16: 00 мск. Тим часом на порталі what is the matrix можна вибрати червону або синю таблетку і побачити короткі тизери стрічки (до речі, дебют четвертої «матриці» передчуває в тому числі кодзіма хідео, особисто знайомий з виконавцем головної ролі). Скільки їх всього, залишається лише гадати (при перегляді фрагментів навіть вказується точний час з урахуванням часового поясу), проте на youtube тут же почали з’являтися компіляції всіх наявних кадрів.

What is the matrix | official site https://t.co/9qjjiggw9q

— 小島秀夫 (@kojima_hideo) september 7, 2021

Look what i saw on the london underground today! 👀 # matrixresurrections pic.twitter.com/ncaywb3b26

— rizzie (@rizzie47) september 7, 2021

Частина з них вже знайома шанувальникам серії за текстовим описом, що з’явився після прем’єри трейлера на cinemacon пару тижнів тому. Тут і не змінив образ з часів «джона уіка» кіану рівз в ролі нео, трініті та інші персонажі, вже знайомі і нові, а також фірмовий екшен з ухиленням від куль та іншої еквілібристикою.

«матриця: воскресіння» вийде в прокат 16 грудня, а на hbo max – 22 грудня.