Компанія Eset випустила оновлену програму останнього покоління. Представлений антивірус Eset NOD32 відрізняється рядом нововведень і розширенням функціоналу вже існуючих опцій. Додатково з’явилися інструменти для спрощення використання самої антивірусної програми.

Розробники доповнили комплексне рішення по забезпеченню безпеки всіх пристроїв в рамках домашньої мережі рядом нових рішень. Інструмент використовується для тестування роутерів і підключених до нього девайсів для виявлення різних вразливостей софта і ненадійності паролів. Оновлений антивірус нод 32 також має в інтерфейсі перелік всіх домашніх девайсів з визначенням їх, а також може приховувати зайві пристрої в зоні видимості.

Функція сканування UEFI для захисту від можливих загроз також оптимізована. Вірусні програми, які знаходить сканер, здатні принести шкоду до початку запуску ОС. Подібні атаки буває не так просто виявити, вони можуть зберігатися в системі навіть після установки заміненого жорсткого диска або перевстановлення операційної системи. Сканер UEFI працює в автоматичному режимі за замовчуванням, а новий антивірус eset nod 32 дозволяє активувати також самому користувачеві.

У новій програмі вдосконалена система захисту для проведення платежів онлайн. Функція покликана створювати безпечний простір для будь-яких транзакцій. Система вміє автоматично розпізнавати час відвідування платіжного сервісу або онлайн-банкінгу.

Представлений новий антивірус eset nod 32 розроблений з урахуванням спрощення використання. Щомісячно формується статистика роботи програми, де користувач може побачити зібрані дані всіх кібератак, кількість знайдених вірусів, заблокованих ресурсів, спаму і т. д. Також безпосередньо з даної опції можна зробити активними інструмент батьківського контролю і функцію «антизлодій».

Якщо порівнювати з попередніми продуктами Eset, у нинішній версії час установки зменшилося приблизно на третину. Стало простіше взаємодіяти з техпідтримкою з допомогою розширеного журналу. Також програма дозволяє оперативно відновити пароль, не звертаючись при цьому на підтримку.

Для російського ринку антивірус Eset NOD32 пропонує систему «гарантія антивірусної безпеки». У межах системи передбачається не тільки забезпечення захисту з допомогою програми, але і надається гарантія надійності антивіруса без внесення додаткових плат. Наприклад, якщо при дотриманні всіх рекомендацій використання нод 32, домашній девайс все одно піддався атаці вірусів, компанія Eset Russia може повернути витрачені кошти на річну ліцензію.

За різними прогнозами, через 5-7 років у світі буде налічуватися понад 75 мільярдів пристроїв, підключених до інтернету. В їх число входять не тільки «класика» в особі персональних комп’ютерів і смартфонів, але і додаткові пристосування для розумних будинків і сучасна медична техніка. Збільшення обсягу конфіденційно інформації та точок доступу до інтернету стануть об’єктами додаткових кіберзагроз.

Джерело: http://skisoft.com.ua/