Вже відомо, що скоро месенджер whatsapp стане підтримувати наскрізне шифрування не тільки самих переговорів в будь-якій формі, але і аналогічний захист збережених резервних копій чатів. Але якщо подібна функція скоро стане доступна всім, то ще одну корисну можливість поки отримають тільки бета-тестери з ios.

91mobiles.com

За даними порталу wabetainfo, крім можливості шифрування копій чатів вже скоро власникам iphone буде забезпечена і можливість перетворити в текст голосові повідомлення. Функція знаходиться в розробці і, як очікується, скоро стане доступна учасникам програми бета-тестування.

Wabetainfo.com

Вважається, що дані голосового листування не надсилатимуться на сервери facebook. За наявними відомостями, перетворення буде здійснюватися на рівні самих смартфонів. За даними порталу, після того як повідомлення транскрибовано перший раз, текст зберігається в локальній базі whatsapp, тому його не доведеться перетворити кожен раз.

Wabetainfo.com

Нова функція додатково допоможе apple вдосконалити технологію розпізнавання мови. Звичайно, для її використання доведеться надати доступ whatsapp до “движку”, що розпізнає голос — це може викликати деяку стурбованість у прихильників тотального захисту персональних даних.