Проксі сервер (безкоштовно)

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

X-Proxy – безкоштовна програма для анонімності в мережі інтернет. Утиліта, змінює ваш реальний IP адреса, дозволяючи, таким чином, обходити заборони на рівні вашого інтернет провайдера або заборони створені адміністраторами самих сайтів (як приклад заборона на перегляд фільму або прослуховування музики в певній країні). Змінюючи ваш реальний IP адреса, ви зможете підключатися до інтернету через анонімні проксі сервера, це ускладнить ідентифікацію ваших даних.

Як змінити IP-адресу комп’ютера

Програма підтримує роботу з усіма інтернет браузерами. А включити анонімний доступ досить просто: потрібно відкрити список доступних серверів (щоб завантажити доступні проксі, натисніть кнопку «Check the Proxy List» і дочекайтеся формування списку), далі виберіть будь-який вподобаний та клацните на ньому два рази лівою кнопкою миші. Для перевірки, можете відкрити пошук Яндекс і написати запит «Мій IP».

Безкоштовні проксі сервера

На вкладці «Proxy Scraper» можна додати сторінки сайтів, які пропонують списки безкоштовних проксі серверів, і запустити процес сканування кнопкою «Start Scraping». Після обробки, ви отримаєте додатковий список доступних проксі-серверів для вашої анонімності.

Додаткові інструменти дозволяють очистити історію браузера, куки і тимчасові файли. Також є інструмент для перевірки швидкості інтернет з’єднання і сканер на наявність Hijacker (віруси змінюють домашню сторінку браузерів).

Розмір: 575 КБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити X-Proxy (онлайн установник)


12.01.2017


Проксі сервер (безкоштовно)


1

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

AnonWWW – Безкоштовний Proxy Server, онлайн анонімайзер

Web proxy – онлайн проксі сервер, ходимо по сайтах анонімно

ChrisPC Anonymous Proxy – зміна ip і анонімність в Інтернеті

Анонімайзер – ховаємося від сторонніх очей
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист