реклама

Восьмиядерний чіпсет snapdragon 888 був представлений на snapdragon tech summit 2020, а його наступник з’явиться на заході цього року, яке розпочнеться 30 листопада. У минулому році xiaomi була однією з перших, хто оголосив телефон на базі snapdragon 888 (через місяць), і в цьому році очікується, що китайська корпорація зробить те ж саме. Адже xiaomi планує посісти перше місце в світі з продажу смартфонів.

Очікується, що xiaomi 12 стане першим телефоном на базі snapdragon 898 і буде випущений до кінця цього року. Згідно з витоком digital chat station, ванільна модель буде підтримувати швидку зарядку 100 вт, а не 120 вт, яка використовується на mi 10 ultra і mi 11t pro.

В xiaomi 12 не буде лінзи перископа і якісної надширококутної камери. Як повідомляє інсайдер в новому смартфоні буде поліпшена основна камера на основі сенсора на 50 мп (замість сенсора на 108 мп в минулому році).

У телефоні буде велика батарея (точні дані поки невідомі), але буде використовуватися тонкий корпусом. У xiaomi 12 також буде високе співвідношення екрану до корпусу і менший отвір для селфі-камери.

Що стосується моделі xiaomi 12 pro, digital chat station раніше повідомила про потрійну 50-мегапіксельну камеру (ширококутну, надшироку і телескопічну), але це було ще в серпні, тому поки невідомо, чи змінилися плани з тих пір.