В інтернеті вам попалася книга в форматі pdf, але з тих чи інших причин вам незручно її читати або ви не звикли до інтерфейсу програми, через яку вона відкривається? а може бути, ви завантажили в мережі реферат, але він виявився в форматі pdf і його складно редагувати? з даної статті ви дізнаєтеся, як pdf перевести в word-документ формату .docx. Існує величезна кількість способів, велике число різних програм-конвертерів і все це в одній статті не вмістити. Та й не потрібно. Тому ми вирішили вибрати лише найбільш популярні і прості методи перетворення.

Перетворюємо pdf-документ у формат .docx за допомогою calibre

Думаємо, не потрібно пояснювати, чому ми вибрали саме .docx-він використовується у всіх версіях ms office word, починаючи з 2007 року і повинен застосовуватися всюди, в тому числі і вузах.

calibre – багатофункціональна програма, створена, перш за все, для читання книг. Вона розпізнає буквально всілякі формати-починаючи від .pdf і закінчуючи .fb2. Є у неї і приємне доповнення у вигляді вбудованого конвертера. Давайте дізнаємося, як ним користуватися:

 1. встановлюємо програму;
 2. відкриваємо її з ярлика на робочому столі;
 3. натискаємо на кнопку “додати книги” , в випадаючому меню вибираємо ” додати книги з однієї директорії»;
 4. у вікні вказуємо папку, де розташовується ваш реферат або книга в форматі pdf-документа;
 5. через кілька секунд вона з’явиться в загальному каталозі книг, знайдених програмою;
 6. виберіть її, один раз натиснувши лівою кнопкою миші. Далі клікніть по кнопці ” перетворити книги»;
 7. у правому верхньому куті натисніть на “формат виводу” і в випадаючому списку виберіть «docx», як це показано на скріншоті;
 8. клацніть по кнопці “ок»;
 9. у правому нижньому кутку вікна програми в завданнях з’явиться цифра “1”. Дочекайтеся, поки вона знову зміниться на 0;
 10. знайдіть книгу в тому ж списку, як і в пункті під номером 5. Справа інформація оновиться і ви побачите доступні формати;
 11. нижче є напис: “клацніть, щоб відкрити» – клікніть по ній і відкриється папка з книгами в різних форматах, серед них буде і word-документ.

Як бачите, процес гранично простий. Ви напевно хочете дізнатися, чому нами був обраний саме даний спосіб? справа не тільки в його простоті, але і в самій програмі calibre – вона зручна і багатофункціональна, якщо ви часто читаєте книги і вам постійно доводиться міняти формати, з нею ви геть можете забути про дану проблему. Просто відкривайте їх за допомогою неї.

Переводимо в word-документ pdf-файл за допомогою онлайн-сервісів

Якщо спосіб вище виявився для вас занадто складним або весь той функціонал вам просто не потрібно, є сенс звернутися до одного з сервісів онлайн-перекладу документів в інші формати. Найбільш популярним є pdf2doc. Саме на його прикладі ми і хочемо показати вам, як здійснюється конвертування з pdf в word:

 1. заходимо на сам сайт;
 2. вибираємо мову сторінки;
 3. натискаємо по потрібному нам формату. В даному випадку є два варіанти-конвертування в .doc і docx. Перший-старий тип документів, який використовується в word до 2003 року випуску, другий-новий, з 2007 року;
 4. натискаємо на кнопку «завантажити». У вікні вибираємо наш файл у форматі .pdf і натискаємо на кнопку «відкрити “для його завантаження;
 5. чекаємо, поки він завантажиться на сервер і буде конвертований;
 6. тепер вам потрібно клікнути на кнопку “завантажити”, розташовану під файлом;
 7. готово! просто збережіть книгу або реферат на комп’ютері.

При використанні даного онлайн-сервісу завдання стає ще в кілька разів простіше. Ми рекомендуємо заходити саме на цей сайт, тому що деякі інші здійснюють часткове конвертування і можуть просити плату за послугу. Тепер ви знаєте, як pdf перевести в word за лічені хвилини без зайвого клопоту.

Abbyy pdf transformer – професіонал у світі конвертування

Якщо раптом обидва отриманих варіанти вас не влаштували чим-небудь, варто звернутися до професійної програми, заточеної для конвертування. Давайте дізнаємося, як з нею поводитися:

Вище ми вже сказали, що основна функція даної програми – конвертування в різні формати, саме тому вона і носить префікс в назві «transformer». А тому якщо варіанти, що вийшли за допомогою «калібре» і онлайн-сервісів, вас не задовольняють, цей напевно припаде до смаку!