привіт, шановні читачі , сьогодні я хочу розповісти вам про методи підключення інтернету до будь-якого планшета. Якщо в розпорядженні є такий гаджет, але ви не знаєте, як правильно налаштувати вихід в мережу, то дане керівництво прийде вам на допомогу. Нічого занадто довго налаштовувати не слід, варто тільки виконувати всі дії по кроках і все обов’язково вийде. Отже, сьогодні ви дізнаєтеся про три способи підключення до глобальної мережі!

Використовуємо wi-fi роутер для підключення до інтернету

Якщо у вас є пк і роутер, то ніяких проблем не повинно виникнути. У разі якщо подібного пристрою немає, то можна його придбати і потім налаштувати. Роутер має масу переваг, так як інтернет буде доступний на комп’ютері, а також мобільних гаджетах. Отже, порядок дій наступний:

1. Відкриваємо меню налаштувань гаджета, переходимо у вкладку “бездротові мережі»- “wi-fi”.2. Вибираємо назву мережі і пробуємо підключитися (якщо раніше вами був встановлений пароль доступу, то не забудьте ввести його). 3. Profit!

Використовуємо ноутбук в якості роутера

У всіх сучасних ноутбуках присутній спеціальний модуль wi-fi. Якщо ноут підключений до інтернету ( за допомогою кабелю або модему) то можна легко за допомогою функцій ос або софта організувати роутер з модуля wi-fi на ноутбуці.

Підключення 3g (4g) модему до планшета

Даний метод особливо зручний, якщо необхідно щоб інтернет постійно був на планшеті.

Необхідні пристрої:

• 3g-модем• * otg кабель.на android гаджетах присутній опція “usb on-the-go”, як раз вона і допоможе в даному питанні. Спочатку модем необхідно приєднати до гаджету, далі потрібно буде деякий час, поки він розпізнається. Потім вирушаємо у вкладку» налаштування « – »передача даних”. Кількома по посиланню» мобільна мережа «і створюємо»точку доступу apn”. Параметри точки необхідно дізнатися у провайдера. Якщо настройка була здійснена вірно, то незабаром інтернет запрацює.

Якщо не можна підключитися до мережі в домашніх умовах, то можна знайти точки доступу в громадському місці. Зазвичай вони розташовані у великих магазинах, парках, кінотеатрах і тд. Знайти їх можна по значках. Іноді доступ до мережі платний, в такому випадку доведеться відправити повідомлення.