Як відкрити інтернет-магазин – покрокове керівництво для початківців

2-11-2020

Створення будь-якого інтернет проекту, а вже тим більше інтернет магазину, вимагає серйозних знань в даній сфері або серйозних фінансових вкладень. Але на щастя для рядового користувача існують сервіси, які можуть значно спростити процедуру запуску сайту. Також хочемо порекомендувати https://neoseo.com.ua/uk/razrabotka-internet-magazina/

З безкоштовних сервісів ми вибрали систему управління інтернет магазином Shopic за відмінну службу підтримки і дружній інтерфейс. Розробка магазину в цій системі не вимагає ніяких навичок розробки сайтів. По суті після реєстрації ви отримуєте готовий інтернет магазин, залишається тільки заповнити його рубриками і товарами.

Дотримуйтесь цього простого покрокового керівництва і у Вас обов’язково все вийти.

Таким же чином додайте ще одну рубрику для товарів. Тепер можна перейти до завантаження товарів. Натисніть на кнопку “товари «в лівому меню і виберіть пункт»Додати новий товар”.
Заповніть все необхідне поля і завантажте зображення товару, після натисніть кнопку “Опублікувати”.
Таким чином додайте мінімум 9 товарів. Переходимо до інформаційних сторінок. З назви можна зрозуміти їх призначення — донести будь-яку інформацію покупцеві. Виберіть “Сторінки «в лівому меню і натисніть»Додати сторінку”.
Ми створимо дві стандартні сторінки для інтернет магазинів-доставка і оплата. Тут все так само просто, як і в попередніх статтях. Заповнюємо форму і тиснемо «опублікувати».
Тепер можна побачити свій магазин. Для цього натисніть на “перейти в магазин” в правій верхній частині панелі управління.
В результаті ми отримали повноцінний інтернет магазин буквально за 15 хвилин.

Що далі.
Пройдіться по всіх налаштувань магазину.
Обов’язково вступите в групу системи вконтакте. Там можна поспілкуватися з розробниками і дізнаватися актуальні новини про розвиток системи. Посилання на групу

Соціальні мережі. У більшості соціальних мереж є групи. Публікуйте там посилання на свої товари.
Дошки оголошень. Публікуйте свої товари на дошках оголошень, вказуючи при цьому посилання на свій магазин.
Пошукові системи. Якщо ви будете активно розвивати свій магазин і ділитися посиланнями на товари в соцмережах, дошках оголошень, форумах і т.д, то через місяць, два почнете отримувати трафік з соціальних мереж.