Як вибрати автозапчастини?

4-18-2021

Сучасний ринок автозапчастин пропонує автовласникам величезний вибір нових і вживаних деталей. Це пов’язано з постійним зростанням попиту на автомобіль, і його запчастини. Спершу хочу порадити каталог автозапчастей онлайн від ukrparts, адже тут кращі ціни.

Більшість машин в Білорусі, і на всьому пост-радянському просторі випущені в період 1985-2002 року. Причина цього цілком зрозуміла: доступна вартість. Як показала багаторічна практика, автомобілі випущені в 80-х і 90-х роках відрізняються гарною якістю кузова і надійною конструкцією. Навіть сьогодні можна зустріти авто старше 30 років, які все ще є власниками заводських деталей.

Поломка транспортного засобу – це проблема, з якою зустрічається практично кожен водій. Виведення з ладу навіть однієї невеликої запчастини здатний вивести з ладу весь механізм, що може привести до фатальних наслідків. Тому вкрай важливо вчасно проводити діагностику і своєчасно виконувати заміну запчастин.

Як вибрати автозапчастин?

Сучасні магазини пропонують величезний вибір моделей запасних частин різних виробників. У нашому інтернет-магазині ви можете скористатися наступними функціями:

  • Каталог Tecdoc з пошуком по найменуванню запчастини  або марці автомобіля . Дозволить визначити номер необхідної автомобільної деталі. Він доступний для широкого користування і об’єднує в собі практично всі світові виробники деталей з прив’язкою до кожної окремої машині. Його можна з легкістю встановити на власний комп’ютер і ознайомитися з асортиментом не виходячи з дому. Або можете це зробити прямо зараз – у нас на сайті!
  • VIN код автомобіля  – являє собою буквено-цифровий код, який вказується в технічному паспорті машини, а також наноситься на його кузов під капот або лобове скло. Знаючи цю комбінацію цифр, можете скористатися нашим безкоштовним пошуком деталей по Vin-коду. Або зверніться за допомогою до фахівця, ми вам допоможемо. 

Оригінальні або неоригінальні деталі?

Дане питання терзає практично кожного водія, який зіткнувся з необхідністю замінити автомобільну запчастину. Оригінальною вважається деталь, яка встановлюється на машину на заводському конвеєрі. Вони мають високу якість і, відповідно, більш високу ціну. У більшості випадків вони поставляються під певним брендом і найбільш легкий і безпечний спосіб їх дістати – звернутися в офіційне СТО, яке займається установкою сертифікованих автозапчастин.

Неоригінальна запчастина являє собою продукт виробництва неофіційного виробника, які створюються за їх кресленнями та технічними умовами. Вони мають меншу вартість, і в більшості випадків  не поступаються якістю  оригінальної продукції. Саме тому їх вибирають більшість автовласників.

Головне правило, яким необхідно керуватися при виборі і заміні запчастини – це звернення до професіоналів своєї справи. Тільки досвідчені фахівці здатні встановити необхідність ремонту, провести якісну діагностику, вибрати і встановити відповідну деталь.