Як взяти кредит онлайн на картку

12-23-2021
Деньги быстро и просто

 

Життя непередбачуване, і часто ми опиняємося в ситуаціях, коли гроші потрібні терміново. Багато в таких випадках за звичкою згадують про традиційне банківське кредитування. Однак це не єдиний спосіб вирішити грошові проблеми. Мікрофінансова організація «Ваша Готівочка» пропонує альтернативу банківським кредитам – кредит онлайн на карту. Такий варіант кредитування економить час, знижує ризик відмови і позбавляє від стомлюючої паперової тяганини.

Щоб детально розглянути переваги мікрокредитування, для початку розберемося, в яких випадках виникає необхідність швидко взяти гроші в борг.

За статистикою, при оформленні заявки на онлайн-кредит, в графі «мета отримання кредиту на карту» українці вказують:

Невідкладні потреби – в цю велику категорію потрапляють різноманітні ситуації: необхідність виплати відсотків по іншому кредиту, придбання вподобаної речі, банальне “не вистачає до зарплати”;

Купівля побутової техніки та електроніки;

Ремонт. Онлайн кредит необхідний у разі форс-мажору: прориву водопровідних труб, виходу з ладу сантехніки, поломки ноутбука або телефону;

Медичні послуги, включаючи проведення обстежень, купівлю медикаментів, оплату роботи медперсоналу;

Урочисті події: дні народження, ювілеї, весілля, випускні вечори;

Туризм.

На перший погляд, може здатися, що туризм і покупки випадають з цього списку. Адже якщо взяти гроші в кредит на ремонт або лікування іноді просто необхідно, то відпочинок і шопінг можна і відкласти. Однак насправді онлайн кредит на банківську карту дозволяє істотно заощадити. Йдеться про знижки, розпродажі, гарячі путівки та інші вигідні пропозиції, які діють протягом обмеженого періоду часу. У цьому випадку доцільно швидко взяти кредит через інтернет, придбати товар або тур, а потім повернути гроші з невеликими відсотками за короткий термін користування. А ось при зверненні в банк на таку оперативність розраховувати не доводиться: при позитивному рішенні гроші надійдуть на карту тільки через пару днів.

Як же швидко оформити кредит через інтернет?

МФО «Ваша Готівочка» пропонує скористатися інтелектуальною онлайн системою, що працює цілодобово. Інтернет-сервіс отримав високі оцінки фахівців.

Для отримання кредиту онлайн на банківську карту буде потрібно комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон з підключенням до інтернету. Важливо, щоб інтернет був стабільним і досить швидким, щоб уникнути ризику збою при оформленні заявки в режимі онлайн.

Щоб отримати кредит, користувачеві потрібно зайти на сайт МФО, що працює цілодобово, і подати заявку, вказавши бажану суму кредиту. У формі необхідно вказати паспортні дані, індивідуальний податковий номер, а також прикріпити банківську картку. У разі позитивного рішення на цю карту надійдуть гроші. Крім того, заявнику потрібно сфотографуватися за допомогою камери смартфона або веб-камери. Якщо такої можливості немає, завантажте фотографію з комп’ютера. Головне, щоб фото було реальним і на ньому було чітко помітне обличчя заявника.

Далі слід ознайомитися з умовами договору. Якщо позичальник з ними згоден, то заявку потрібно відправити на розгляд. Для першого кредиту максимальна сума становить 3500 грн, при наступних зверненнях на карту можна буде отримати до 8000 грн.

Рішення щодо кредитів онлайн приймається автоматично і практично моментально: цей процес займає не більше 10 секунд. Якщо заявка схвалена, кошти надходять на карту теж дуже швидко: протягом однієї-двох хвилин. На всю процедуру, від заповнення онлайн заяви до отримання грошей на карту, йде не більше десяти хвилин. Саме тому сервіс creditup називають моментальним кредитом через інтернет.

Завжди з побоюванням ставилася до всього нового, але необхідність терміново оплатити комунальні рахунки змусила шукати вихід. Тоді мені подруга порадила creditup. Гроші перевели на карту банку за хвилину, і я змогла оплатити комуналку без прострочення і штрафів.