На конференції yandex, що відбулася в п’ятницю.scale, яндекс представив новий сервіс для запуску робочих місць yandex cloud desktop. Рішення забезпечує термінальний доступ до віртуальних машин, на яких співробітники запускають свої робочі програми.

За допомогою yandex cloud desktop можна створити робочі місця в хмарі компаніям будь-якого розміру і отримати необмежену кількість обчислювальних ресурсів і дискового простору, а також захистити дані.наприклад, компанія може надавати співробітникам недороге персональне обладнання і відкрити доступ до потужних віртуальних робочих місць. Таким чином, фахівці – від розробників і 3d — аніматорів до бухгалтерів-отримають необхідний для їх завдання ресурс: потужний комп’ютер з достатньою пам’яттю.

Переваги cloud desktop:

Можливість створення одного або безлічі віртуальних робочих місць; простота використання — необов’язково мати досвід в області it, щоб організувати віддалену роботу співробітника, досить кілька кліків в інтерфейсі; високий рівень безпеки — відповідність вимогам 152-фз за рівнем захищеності уз-1, а також вимогам міжнародних і національних стандартів iso, gdpr, pci dss і гост р 57580; оплата тільки за використовувані ресурси; висококваліфікована підтримка, яка вирішить проблеми з налаштуванням робочого місця.

Переставники яндекса відзначили, що на стадії preview використання сервісу cloud desktop не тарифікується.

Раніше стало відомо, що до кінця 2022 року yandex.cloud почне працювати на базі трьох незалежних майданчиків у німеччині. Компанією вже ведеться робота з формування команди і створення представництва, яке буде займатися вибудовуванням системи продажів і клієнтської підтримки.