Нещодавно співзасновник студії obsidian entertainment і відомий геймдизайнер кріс авеллон залишив у твіттері повідомлення, в якому розкрив деякі проблеми з розробкою нової рольової гри avowed. За його словами, проект вже втратив кількох важливих розробників: гейм-директора, наприклад, замінили, а провідного сценариста залучили до роботи над зовсім іншою грою.

На підтримку студії вирішив виступити джез корден, редактор сайту windows central. Він зазначив, що повідомлення кріса авеллона в obsidian entertainment вважають “сміховинним” і ніяких проблем з розробкою рольової гри студія не відчуває.

Деякі користувачі твіттера закликали не вірити словам авеллона, так як своїми попередніми висловлюваннями проти obsidian розробник себе дискредитував. Нагадаємо, що геймдизайнер покинув студію в 2015 році, після чого нерідко залишав неприємні коментарі на її адресу. Наприклад, при покупці студії компанією microsoft авеллон назвав її керівництво огидним. При цьому він попросив microsoft розігнати всіх керівників студії, якщо obsidian вирішить співпрацювати з ним в майбутньому.

Розробка рольової гри avowed для pc і xbox series x/s триватиме як мінімум до 2023 року.