Відкритий бета-тест battlefield 2042 залишив у геймерів неоднозначний післясмак. Багато з них зіткнулися з проблемами продуктивності і багами, які були виправлені ще в попередніх частинах серії. Раніше dice заявила, що причина цього-стара збірка. Інсайдер том хендерсон (tom henderson) поспілкувався з розробниками і розібрався в тому, що відбувається.

Джерело: electronic arts

На офіційному форумі electronic arts розробники заявили всього за день до дати запуску тестування: «відкрита бета-версія була відокремлена від нашого клієнта повної версії кілька місяців тому, доопрацьована і поліпшена, щоб надати відмінний зліпок повноцінного досвіду». Однак потім гравці самостійно переконалися, що це не відповідає реальності.

Спочатку том хендерсон вважав, що бета-версія battlefield 2042 досить свіжа — їй, можливо, не було і місяця. Однак, чим довше інсайдер занурювався в розслідування, тим більше розумів, що це не так. Після публікації початкового матеріалу до нього звернулися співробітники студії dice, щоб пояснити — хендерсон помиляється.

За словами двох розробників, бета-версія була відокремлена від повної збірки в другій половині серпня: вони вказали дві дати — 19 і 24 серпня. А мітки часу, які хендерсон виявив у файлах гри, не мають значення: “після відділення не має значення, яка мітка часу збірки. Все, що важливо — – це те, що було в коді і даних на момент і дату відділення». Цю ж інформацію підтвердив інсайдеру ще одна людина-колишній співробітник студії.

Виходить, що бета-версія становить близько семи тижнів.

Battlefield 2042 вийде 19 листопада на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5.