car mechanic simulator 21 / кар механік симулятор (мод: багато грошей) – відмінна гра для андроїд, в якій вам запропонують виконувати роль авторемонтника. Основним вашим завданням буде пошук класичних моделей автомобілів, які давним-давно забуті своїми господарями в запорошених гаражах. Після того як автомобіль буде знайдений його належить повністю відремонтувати, для цього розбираємо його на запчастини і приступаємо безпосередньо до ремонту.

Відремонтувати можна абсолютно будь-яку деталь, так само її можна чітко розглянути в тривимірному виконанні. Ремонтуйте двигун, підвіску, салон, виробляєте шпаклівку і фарбування кузова, покривайте лаком, щоб все виглядало як з заводу. Після успішного ремонту готовеньке авто можна продати на аукціоні, чим якісніше буде зроблений ремонт і красивіше виглядати візуально авто, тим більше грошенят можна за нього зрубати.

Коли перше авто буде продано за виручені кошти купуйте інший автомобіль і проробляйте з ним те ж саме. З кожним разом ваш рейтинг механіка буде рости, отже будуть відкриватися нові ігрові можливості. Наприклад можна буде купувати більш круті деталі і запчастини, а так само знаходити більш цікаві машини для ремонту. Візуально гра виглядає просто приголомшливо, будь-яку деталь можна розглянути детально з усіх боків.