drive ahead! (мод: без реклами) – захоплююча гоночна аркада, яка подарує масу веселощів і позитивних емоцій. Основне завдання тут виходити на арену, сівши за кермо однієї з численних тачок, а потім змагатися з противником в закритій локації, намагаючись перемогти, розбивши опоненту його голову. Грати можна безкоштовно одному, але самий смак – це рубатися з друзями, море адреналіну вам буде забезпечено.

Найголовніша перевага в драйв а хед – не лінійне проходження, тобто перемогти можливо самими різними витонченими способами. Гарненько розігнавшись, можна так вдарити ворога, щоб той перекинувся і впав на голову, або ж тупо заїжджаємо своїм авто на машину суперника і колесами його розчавлюєте. Варіантів вбивств маса, потрібно підбирати тактику для кожного виду транспорту.

Наприклад, на вантажівку з високою рампою заїхати на корпус не вийти, потрібно його намагатися перевернути, скинути в воду або ж тупо розбити. А ось занадто низьку машинку перевернути неможливо, її тільки тиснути. За виконання завдань і перемоги на аренах ви будете отримувати ігрову валюту, потрібну що б купити нові транспортні засоби, карти і підсилювачі. Збиратися вона довго і з працею, але якщо скачати мод, де багато грошей, то напружуватися не доведеться, можна зосередитися на геймплеї.