truck simulator usa (мод: багато грошей | відкриті всі вантажівки) – у цьому симуляторі вам випаде унікальна можливість стати професійним водієм 18-колісної вантажівки, на якому належить виконувати різні завдання з перевезення вантажів. Колесити будемо по складних дорогах північної америки в різних кліматичних зонах і умовах.

Ваш шлях буде проходити через спекотні пустелі, холодні зими, багатомільйонні міста і круті гори, скрізь будуть різні небезпеки і від вас буде потрібно максимальної уваги і професіоналізму. Підкорювати дороги зможемо на вантажівках різних американських марок, їх в грі трак симулятор сша досить багато і кожен зі своїми характеристиками і примхами, доведеться трохи розібратися, щоб впоратися.

Графіка відмінного якість відмінно промальований як зовнішній ігровий світ, так і самі машини, особливо чітко виглядають кабіни зсередини, там все як в реальних тачках. Крім того є зміна погодних умов, буде і дощик і лютий сніг, а так само палюче сонце. Круто звучать і мотори, звуки реалістичні і дуже круті. Так само буде видно візуальні і механічні пошкодження, все як в реальному житті.